Personelinize En Uygun Yemek Menüsü Seçimi Melek Yemek’te

0 0
Read Time:2 Minute, 28 Second

Fabrikalar kendi bünyelerinde yemekhane ve yemek hizmetine personellerine sunamadığı zamanlarda ya da fiziksel yetersizlik sebebiyle catering şirketlerinden bu hizmeti satın alır. Bursa catering firmaları arasında güçlü referanslarıyla öne çıkan Melek Yemek, Bursa taşıma yemek işinde firmaların ilk tercihi olarak yer alır. Kurulduğu günden itibaren sağlıklı ve kaliteli yemek yapma anlayışından ödün vermeden çalışmalarına devam eden bursa yemek fabrikası, şehrin tüm organize sanayilerine, büyük, orta ve küçük işletmelere, özel işletmelere yönelik ev yemekleri hizmeti sunar.

Melek Yemek hangi hizmetleri sunuyor?

Melek Yemek, işletmelere ve personellerine hergün en sıcak ve hızlı şekilde ev lezzetleri yemeklerini sunmak için hizmet vermektedir. Alanında uzman yönetici kadrosu ve işin ehli yemek ustaları ve aşçılarıyla tamamen sağlık standartları gözetilerek yapılan yemekler, istenilen yere ve istenilen zamanda teslim edilir.

Dışarıdan yemek hizmeti almak her zaman kuşkuyla yaklaşılmış, yemeğin lezzetiyle birlikte ne aşamalarda üretildiği merak konusu olmuştur. Bu yüzden de firmalar ya da organizasyonlar için yemek siparişi vermek isteyenler temkinli yaklaşmaktadır. Pandemiyle birlikte bu kaygılar daha da artmıştır. Bu noktada Melek Yemek, sorumluluk bilincinde çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. İşletme olarak düzenli olarak denetimden geçen Bursa yemek fabrikası, tüm belge,yetkilendirme ve kalite sertifikalarına sahiptir.

Hem iç denetim hem de dışarıdan denetim geçiren Melek Yemek, kendi personelini de düzenli olarak eğitime ve denetime tabii tutmaktadır. Pandemi sonrasında alınan ek önlemlerle yemeklerin üretiminde malzeme kullanımı ve paketleme işlemleri daha da titiz bir işlemle gerçekleştirilmektedir.

Yoğun iş temposu sonrasında iyi beslenmenin farkında olan bursa catering şirketi, anlaşma yaptığı şirketlerin menü beklentilerini de öğrenir. Bu doğrultuda şirketin bulunduğu sektörü de göz önünde bulundurarak menüleri oluşturur. Metal sanayi, demir-çelik, otomotiv gibi sektörlerde ayran ve yoğurt içerikli menüler oluşturulurken, istek doğrultusunda da özelleştirilebilirler.

Taşıma ve yerinde yemek hizmetini sunar

Personellerin istekleri ve sektörleri doğrultusunda belirlenen menülerin en sıcak şekilde servis edilmesi için üretim tesisinden teslim noktasına kadar çok seri bir planlama yapılmaktadır. Aynı zamanda işyerlerinin ve fabrikaların yemekhanelerinin bulunması durumunda Melek Yemek bünyesindeki uzman aşçı ve ekibiyle kendilerine temin edilen yerde yemek üretimi gerçekleştirebilir durumdadır.

Fiziksel olarak temin edilen mekânda en lezzetli yemekleri çıkartabilmek için kendi profesyonel ekipmanlarını da kurulumunu yaparak gelen Bursa taşıma yemek firması, doğal, dalından taze ürünleri tercih ederek en kaliteli ve lezzetli yemekleri üretmeye başlar. Günlük 1000 kişilik yemeğin üstünde bir üretimi ve dağıtımı gerçekleştiren Bursa’da catering şirketlerinin öncülerinden olan firmaya gelen olumlu geri dönüşler kalitenin korunması açısından önem arz etmektedir.

Özel organizasyonlarda lezzetli yemekler için en doğru adres: Melek Yemek

Sadece iş dünyasına yönelik değil, özel organizasyonlar, toplantılar, kutlamalar, bununla birlikte düğünlerde Bursa taşıma yemek hizmeti verilmektedir. Buradaki menüler tamamen karşı taraftan gelen talepler üzerine belirlenebildiği gibi, etkinliğin seviyesine göre de Melek Yemek bünyesinde çalışan gıda uzmanları en sağlıklı menüleri belirleyerek müşterilere seçenek olarak sunabilmektedir.

Kalabalık ortamlar için toplu yemek yapmak ve lezzetini bulabilmek, uzmanlık gerektirir. Bu konuda Melek Yemek’in aşçıları, hangi koşulda olursa olsun, sayı farketmeksizin istenilen zamanda ve yerde, en kaliteli, doğal ve sağlıklı besinleri estetik bir görünme kavuşturarak hem göze hem mideye hoş gelen yemekleri profesyonel dokunuşlarla çıkartabilmektedir. Size de bu yemek şölenini doyasıya değerlendirmek kalır.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close