İşletmenizin Tanıtımı İçin Promosyon Çantalar Tam Size Göre

0 0
Read Time:2 Minute, 44 Second

Bir işletmenin bilinirliği ne kadar fazla olursa olsun, işletme her daim kendini hatırlatacak, insanlarda bir etki bırakacak şeyler sunmak ister. Özellikle yıl sonuna doğru tüm kurumlar, işletmeler, büyük sanayi fabrikaları, yeni yıl için kendi markalarını hatırlatacak ürünler için arayışa başlar. Bu arayışlardan en prestijli olanı promosyon çanta modelleridir.

Şirketlerin promosyon çanta tercihinde etkili olan sürekli ve zamansız bir kullanım imkânı sunması dolayısıyla sürekli şirketin isminin, logosunun ve bilinirliğinin dolaşması, artmasıdır. Bunun için toptan çanta üreticileriyle işbirliğine giden şirketler tanıtım için en iyi çanta modellerini arayıp bulmaya çalışır.

Toptan çanta imalatı yapan firmaların işletmelerin beklentilerine göre ürettiği çok sayıda ve seçenekte modeli bulunur. Toptan deri ve suni deri çantalar ile şirketler kendi personeline verip motivasyon sağlayabileceği gibi tamamen dışarıya odaklı bir tanıtım anlayışıyla da çantaları dağıtabilir.

Promosyon çantalar incelendiğinde tamamen şirketlerin beklentisine ve isteğine göre şekillendiği görülmektedir. Dağcı sırt çantasından, laptop çantasına, deri ve suni deri çantadan, bez çantaya, kumaş çantaya kadar model bulunmaktadır. Son dönemde laptop çantlarının sırt çantalarına evrilmesi ve çok amaçlı kullanım için bolca cebe ihtiyaç  duyulması toptan çanta üreticilerini bu tarzda ürünleri üretmeye sevk etti.

Büyük kongre, seminer, toplantı ve kurumsal organizasyonlar için çanta modelleri

Üniversiteler, belediyeler, kamu kuruluşları, büyük sanayi firmaları, ilaç şirketleri gibi büyük sermayesi olan ya da geniş kitlelere ulaşabilen işletmeler düzenledikleri etkinlikler için, katılımcıların etkinliklerde kullanabileceği araç ve gereçleri temin eder. Bu araç gereçleri taşımak için de promosyon çanta modellerinden birini yaptırır ve katılımcılara dağıtır. Tamamen işletmelerin istediği kumaş, renk, model ve logo tasarımıyla toptan çanta üreticilerine çok adetli sipariş verilebilir.

Bursa’da toptan çanta imalatı yapan Uludağ Çanta, bugüne kadar yüzlerce referansıyla en kaliteli ve en moda promosyon çanta modellerini müşterilerine sunmaktadır. Bursa’da üretim yapmasına rağmen bugüne kadar birçok uluslararası markaya, ajanslara, ulusal markalara, kamu kuruluşlarına, spor kulüplerine, sanayi ve ilaç şirketlerine dünya modasına uygun bunun yanında kullanışlı çantaları üretmiştir.

Toptan üretmesine rağmen kaliteyi her zaman en üstte tutmayı başarmış çanta firması, ürün skalasında ortopedik ürünlere yer vermektedir. Dolayısıyla promosyon çantası verilirken insanların sürekli günlük kullanımı düşünülmüş ve sağlığından ödün vermemesi planlanmıştır. Özellikle iş hayatında çok fazla evrak taşıyan, yanında laptop ya da macbook, tableti eksik etmeyen kişiler her an yanında bu cihazlarını taşımaktadır. Klasik elde taşınan çantalarında üretimi yapılabildiği gibi günümüzde bu elektronik cihazları sırt çantasında taşımak daha tercih edilebilir olmuştur. O yüzden de üretilen çantaların sırt kısmında bel desteği, omuz saplarında ortopedik destek bulunur.

Kaliteli malzemeden üretim

Bussines yaşama uygun promosyon çanta üretiminde kumaştan daha çok toptan deri ve suni deri çantalar tercih edilmektedir. Gerek toplantılarda gerek dışarıya bulunulan ziyaretlerde daha resmi bir görüntü sunan bu çanta modellerinde istenildiği gibi cep ve fermuar eklenebilme özelliği bulunur.

Kumaş çantalar ise daha sportif, dağcı çanta ya da macbook ve laptop çantalarında tercih edilirken malzeme yapısı en kaliteli şekilde olup su geçirmez bir maddeden üretilmektedir. Üretimi yapılan tüm promosyon sırt çantası modellerinde cinsiyet farketmeden kullanılabilir şekilde üretilir.

Müşteri hizmeti ile en mutlu kullanıcı deneyimi sağlanır

Uludağ çanta kurulduğu günden itibaren toptan çanta üretiminde yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek çalışmalarını yapmış, tasarım konusunda en özgün modelleri yaratmak için çalışmalar yapmış ve sektörde adını altın harflerle duyurmuştur. Güçlü referanslarıyla iş sektöründe yeni iş birliklerine teminat verirken, yaptığı ürünlerin her zaman arkasında durmayı başarmıştır.

Teklif isteyen firmalara en uygun fiyatlar verilirken, sipariş verildikten sonraki süreçte müşteriler sürekli olarak bilgilendirilmektedir. Bu amaçla mutlu müşteri deneyimini sağlamak için sürekli çalışmalar yapmaktadır. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close