Güvencem Mobil Aydınlatma Çözümleri Detaylı İncelemesi

0 0
Read Time:2 Minute, 14 Second

Güvenlik sektöründe bulunan firma insanların güvenli yaşam sürmelerini sağlamak adına 20 yılı aşan süredir hizmet veriyor. Dürüstlüğü ve kaliteli hizmeti benimseyen firma bu prensiplerini gerçekleştirmek adına yıl boyunca aralıksız çalışıyor.

Güvenliği sağlamak amacıyla varlık sürdüren firma sektöründe teknolojik gelişmelerini takip ederek yeni projeler hazırlıyor. Firmanın müşterileri için sunduğu hizmetler teknoloji ve simülasyon sistemleri olarak iki ana gruba ayrılıyor. Teknoloji bölümündeki hizmetleri arasında ise mobil aydınlatma sistemleri bulunuyor.

Mobil Aydınlatma Sistemleri

Mobil aydınlatma sistemleri güvenlik alanında deneyim sahibi olan firma tarafından verilen hizmetler arasında bulunuyor. Bu sistemler araçlar için kullanılabilecek ışık kulelerinin üretilmesini ve aydınlatma ihtiyacının karşılanmasını sağlıyor.

Firma tarafından üretilen mobil aydınlatma sistemleri şu özellikleri üzerinde barındırıyor;

  • İtfaiye ve çekici gibi araçlar için kullanılabiliyor.
  • Farklı yüksekliklerde aydınlatma sağlayabiliyor.
  • Kolay bir şekilde montaj işlemi gerçekleştirilebiliyor.
  • Çatıya monte edilebilen bu aydınlatma sistemleri çatı güçlendirme ihtiyacı duymuyor.
  • Işık kulesi olarak adlandırılan sistemlerin yükselme sağlaması için tek tuşun işleme konulması yeterli oluyor.
  • Hava şartlarından etkilenmeden kullanılabiliyor.

Bu özellikler yanı sıra firma tarafından hazırlanan mobil aydınlatma sistemleri hızlı çalışabiliyor. Böylelikle güvenliğin ve aydınlatmanın hızlı bir şekilde sağlanmasına yardımcı oluyor.

Mobil Aydınlatma Aksesuarları

Çekiciler, itfaiye ve kurtarma araçları ile mobil kurtarma merkezleri için mobil aydınlatma sistemlerinin kurulumunu gerçekleştiren firma sistemler için aksesuar satışı da gerçekleştiriyor. Kullandıkları sistemlerde gerekli aksesuarları hasar alan ve değişmesi gereken kişiler aradıkları ürünleri firmadan bularak satın alabiliyorlar.

Firmanın mobil aydınlatma sistemlerinin kusursuz çalışması için satışa sunduğu aksesuarlar arasında şunlar yer alıyor; flash ışıkları, uzaktan kumandalar, kablolu uzaktan kumandalar, ışıklandırma kılavuzu, güç tespit sistemi ve mobil video sistemleridir.

Teknoloji Alanında Verilen Hizmetler

Güvenlik sektöründe 20 yılı aşan geçmişe sahip firmanın müşterileri için sunduğu hizmetler mobil aydınlatma sistemleriyle sınırlı kalmıyor. Firma ayrıcı teknoloji alanında müşterilerinin güvenlik ihtiyaçlarını karşılayacak farklı hizmetler de veriyor.
Bu hizmetler arasında hırsız alarm sistemleri, CCTV sistemleri, mobil ışıklandırma çözümleri, komuta kontrol araçları, kartlı geçiş ödeme sistemleri ve iş yeri güvenlik sistemleri yer alıyor. Bu hizmetler yanı sıra firma mobil aydınlatma sistemlerinin ihtiyaç duyduğu aksesuarların satışını da gerçekleştiriyor.

Ev Güvenlik Sistemleri

Firmanın güvenliğin sağlanması amacıyla sunduğu hizmetlerden birisi de ev güvenlik sistemleri üzerine oluyor. İnsanların yaşam sürdükleri evler güvenliğin sağlanmasının gerektiği en önemli adresler arasında bulunuyor. Evlerin hırsızlık, soygun ve yangın gibi olaylara karşı korunması firmanın kurduğu sistemler sayesinde mümkün oluyor.

Firma ev güvenlik sistemi satın almak isteyen müşterileri için kura göre değişmeyen fiyatlar belirliyor. Böylelikle kişiler fiyat sorunu yaşamadan güvenliklerini sağlayabilecekleri alarmlara sahip olarak kullanabiliyorlar. Alarmlar evlere yapılan giriş denemelerinde gerekli birimlere ve ev sahiplerine haber verilmesini sağlıyor.

Simülasyon Sistemleri

Güvenlik sektörünün tercih edilen firması olarak çalışan Güvencem firması simülasyon sistemleri üzerine de hizmet veriyor. Bu amaçla duman jeneratörü, eğitim mankeni ve yangın söndürme simülasyonu satışı yapıyor. Duman jeneratörleri yaşanan yangınlar için en hızlı şekilde haber vermeyi sağlarken eğitim mankenleri yapılacak tatbikatlarda canlandırmanın gerçekçi olmasına yardımcı oluyor.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close