Bilimp HES Sorgulama Yazılımı Detaylı İncelemesi

0 0
Read Time:2 Minute, 27 Second

Bilimp, çağı yakalamak isteyen, akıllı sistemlerle işlerini dijitale entegre etmek isteyen iş yerleri için çok yönlü yazılımlar ve otomasyonlar geliştiriyor. İnsan kaynaklarından, proje yönetimine, toplantı yönetiminden, ofis araç yönetimine, süreç yönetiminden, KVKK yönetimine kadar her detayı düşünen bir bütünleşik Crm yazılımıyla iş dünyasının karşısına çıkıyor.

Bilimp yazılım mühendislerinin geliştirdiği, yapay zeka teknolojisiyle donatılmış bu yazılım, birbirine entegre edilebilen özellikler sayesinde bir kurumdaki işleyiş A’dan Z’ye sistematik bir şekilde ilerliyor. Özellikle Covid-19 salgını sonrasında şirketlerde belirsiz süreçlerin önüne geçilmesi, salgının yayılmasının önlenmeye çalışılması için tedbirler ve çareler aranmış etkili bir çözüm için yine dijital dünyadan yararlanılmıştır. Bilimp bütünleşik proje yazılımına çıkarttığı HES sorgulama yazılımı sayesinde pandemide şirketlerin iş yaşantısının sekteye uğramamasını engelledi.

Bilimp şirketlerin her ihtiyacına cevap veriyor

Pandemide corona yazılımı çıkartarak, şirket içi ve dışında oluşabilecek bulaş riskini azaltmayı hedefleyen yazılım şirketinin otomasyonu ile mobil ve web üzerinden HES kodu sorgulamasıyla çalışanların ve ziyaretçilerin sağlık durumu takip altına alınıyor. Olası bir bulaş durumunda yazılım raporlama yaparak erken önlem alınmasını sağlıyor.

HES kodu otomasyonunu ziyaret yönetimi sistemine entegre ederek kurumların girişinde itibaren ziyaretçilerin ve çalışanların sağlık durumlarını takip altına alabilir.

Sağlık verisi ve HES kodu sorgulama ile gelen ziyaretçilerin sağlık verilerini ( Sıcaklık, Tat alma duygusu vb.) ya da Risk durumlarını ( toplu taşıma kullanımı, yurt dışı vb…) sorgulayarak risk içeren ziyaretleri önceden tespit ve yönetme özelliği parametrik olarak uygulanabilir. HES kodu risk yönetimi otomatik yada manuel gerçekleştilebilir şekilde tasarlanmış ve entegre edilmiştir.

Bilimp corona döneminde tüm yazılımlarıyla şirketleri dijitale taşıyor

Bilimp’in tasarladığı ve ürettiği her yazılım kendi içinde entegre edilebilir şekilde yapılıyor. Görev yönetiminde en sağlıklı süreci yakalamak için kendi otomasyonlarını kullanan Bilimp, Görev, Bimesaj, Paylaşım, Toplantı, Çalışma Bilgisi, Biri, Takvim, Notlar, E-Posta, Tablo, Yazı, Doküman, Asistan gibi temel paket özellikleriyle tüm projeleri yönetebilirken, Proje yönetimi, Kişisel Veri (KVKK), Satış, İnsan Kaynakları, Süreç, Öneri, Kalite,Talep, Eğitim, İdari İşler, Bilgi İşlem, Kurumsal İletişim, Ziyaretçi, Ar-Ge, Paneller gibi ilave araçlarla da projeleri destekleyebilirsiniz.

Tüm bu süreçlerde, ilgili personellere görevler atayabilir, mesajlar iletebilir, personellerin görüşleri önerileri dikkate alınabilir, kurum içi toplantılar organize edilebilir, paneller sayesinde ihtiyaca yönelik çözümler sunulabilmektedir.

Bilimp ile hem işten hem uzaktan işinizi yönetin

Yenilikçi teknolojisiyle şirket ve kurumların her türlü  kurumsal iletişimini, belge ve süreçlerini uzaktan çalışmaya izin verebilir şekilde tasarlayan Bilimp, corona yazılımıyla da şirkette aynı anda çalışma ortamını en sağlıklı şekilde sağlamış oldu. 20’nin üstünde aracı tek bir platform üzerinden ve bulut teknolojisiyle sunan teknoloji şirketi, kurumların her sürecinde desteğini gösterir.

Özellikle bulut altyapısı sayesinde veriye her yerden ulaşım yapılabildiği için Bilimp, işletme ve kurum çalışanlarını iş süreçlerine her yerden kolayca ulaşmasına aracılık eder. tüm bu hizmeti sunarken aynı zamanda Bilimp, yüksek şifreleme teknolojisiyle şirket ya da kurumun tüm verilerini yüksek güvenlikle korumayı taahhüt altına alır.

Mobil uygulaması ve web arayüzüyle çok kolay bir şekilde istediklerinizi yapabilirsiniz, kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz. Ayrıca görev yönetimi ile bimesaj ve paylaşım merkezi sayesinde her yerde aktif, etkileşim yaratan bir yazılımla tüm işinizi evden, işten, sahilde, kafede, toplantıda mekan fark etmeksizin kullanabilirsiniz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close